Gökkuşağı Facebook'ta
Daha eğlenceli zaman geçirmek için lütfen üye olununz ...!!!
Gökkuşağı Facebook'ta
Daha eğlenceli zaman geçirmek için lütfen üye olununz ...!!!
Gökkuşağı Facebook'ta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gökkuşağı Facebook'ta

Facebook Gökkuşağı Sayfası https://www.facebook.com/7renkk

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
badlight07
Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde I_vote_lcapÜnlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde I_voting_barÜnlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde I_vote_rcap 
Rainman
Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde I_vote_lcapÜnlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde I_voting_barÜnlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde I_vote_rcap 
Kinq0fDeviL
HeavenGarden
RJukhwa
gökhan güler
LeoPars
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 10 kişi Ptsi Mayıs 27, 2013 12:36 am tarihinde online oldu.
Forum

Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde

4 posters
YazarMesaj
Rainman
Admin
Admin
Rainman

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 67
Puan Puan : 2147483647
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/08/10
Nerden Nerden : Dönüşü Olmayan Kasaba :)

Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde Empty
MesajKonu: Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde   Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 8:37 pm

https://7renk.yetkin-forum.com
badlight07
Moderatör
Moderatör
badlight07

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 82
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde   Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 10:35 pm

Belki ünlü sayılmaz ama Adolf Hitler in biyografisini yazarmısınız bende belgeselleri var ama yinede paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.!!
Kinq0fDeviL
Moderatör
Moderatör
Kinq0fDeviL

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 59
Puan Puan : 176
Nerden Nerden : Bulduğumda Sizi haberdar ederim :)

MesajKonu: Geri: Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde   Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 12:26 am

bncede ünlüler pek ilgi alanimiza girmiyor hitler , napolyon gibi kisiler fatih sultan mehmet onlarin biogrrafisini yazarsaniz seviniriz king
badlight07
Moderatör
Moderatör
badlight07

MesajKonu: Geri: Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde   Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 1:05 am

bencede dimi napıcam ben tarkanın hayatını Very Happy
Rainman
Admin
Admin
Rainman

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 67
Nerden Nerden : Dönüşü Olmayan Kasaba :)

MesajKonu: Adolf Hitler Biyografi   Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 9:13 am

Adolf Hitler (d. 20 Nisan 1889, Braunau am Inn, Yukarı Avusturya - ö. 30 Nisan 1945, Berlin, Almanya), /ˈadɔlf ˈhɪtlɐ/, 1933 itibari ile Almanya'nın başbakanı ve 1934'den ölümüne kadar Almanya'nın lideriydi (Nazi Führer)[1]. Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi (NSDAP)'nin başkanıydı.
Hitler, Almanya'da I. Dünya Savaşı sonrasında yaşanan Büyük Buhran'dan güç kazandı. Propaganda ve karizmatik bir dille, alt ve orta tabakanın ekonomik istemlerine ümit veriyordu; bunun yanında da belli bir seviyede nasyonalizm, anti-semitizm ve anti-komünizm de sunuyordu. Ekonominin tekrar kurulması, yeniden silahlandırılmış bir ordu ve totaliter ve faşist bir rejimle; Hitler saldırgan bir dış politika izleyerek Alman "yaşam alanı"nı (Lebensraum) genişletmek amacıyla Polonya'ya saldırdı. Yıldırım savaşı (Blitzkrieg) taktikleri ile Mihver Devletleri ittifakı ile birlikte Avrupa'nın büyük bölümünü ve Asya'nın bir kısmını istila etti.
ABD'nin II. Dünya Savaşı'na Müttefiklerin tarafına katılması ve Kızıl Ordu'nun ilerlemesi ile Alman ordusu gerilemeye başladı. Sovyet güçlerinin 23 Nisan 1945'te Berlin'e girmesi ile III. Reich'in yıkılacağı kesinleşmişti. İstila edilen Berlin'de; Hitler, eşi Eva Hitler[2][3](Eva Braun) ile yeraltı sığınağında (Führerbunker)[4] 30 Nisan 1945 günü intihar etti. Cesedi vasiyeti üzerine takipçileri tarafından yakıldı. 7 Mayıs 1945'te Alfred Jodl'ın imzaladığı teslim belgesiyle Nazi Almanyası tamamen yok oldu.
https://7renk.yetkin-forum.com
badlight07
Moderatör
Moderatör
badlight07

MesajKonu: Geri: Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde   Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 12:24 pm

Çok zekice bir intihardı hem zehirli bir hap içmiş sonra boğazına silah dayayarak kendinide vurmuş yeni iki defa ölmüş Very Happy sayılıyor
RJukhwa
Moderatörler
Moderatörler
RJukhwa

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8
Puan Puan : 28
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/08/10
Nerden Nerden : Alanya / Antalya

MesajKonu: Ajdarın Biyografisi :D   Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 1:02 pm

Ajdar Anık kısaca Ajdar (10 Şubat 1973) , 2005 yılında Popstar yarışmasının seçmelerine katılarak ün kazanmıştır. Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 8 yıl mesleğini sürdürdükten sonra meslek hayatına ara vererek şarkıcılığa merak sarmıştır. İnternette yayınlanan klipleriyle 2006'da tekrar gündeme gelmiş, Nane Nane, Alırım Senden Tüm Yetkimi, Çikita Muz, Kon Kon, Sıfır Beden, Turup Gibiyim, Hişt Hişt Hülya gibi parçalarla TV programlarına çıkmıştır. Kendisini Türkiye'nin Hiperstarı olarak tanımlayan şarkıcı çoğu zaman alay konusu olur.

Şarkı Sözleri
Çikita muz

Şurup gibiyim şurup (x2 kere)
Turp gibiyim turp turp

Ben ateş sen barut, hmmm hmmm (x2 kere)
Öptüm seni şap şup

Şaaap şuup (x3 kere)

Ha şaaap, ha şuuup
Şaka değil işte şurup
Krizlere girme, beni unutup

Grup olalım grup (x2 kere)

Ben hudud sen haydut
Gizli gizli gelme
Her derde deva
Şiifaaaasın şiifa
Çok çektim cefa
Vitamini havuz
Ben gübre sen tuz

Aaah muz gibiyim muz muz
Oooh muz gibiyim muz muz

Çikita muuuz (x2 kere)

Çikta çikta çikta çikta çikçikçik çikita (x2 kere)
Çikita muuuz

Fidanı muuuz sensiz kalbim buuuz buz
Hiçbir şey isteme benden
Aaah yoksa bu aşk tuz buz
Ooooh yoksa bu aşk göz göz
Dudak dudak ten ten
Daha fazla diretme
Üstüme fazla gelme
İnan ilacın benim
Aaahh ok gibiyim oookkk ooookkk
Ooook yok gibiyim yoook yoook

Çikita muuuz (x2 kere)
Çikta çikta çikta çikta çikçikçik çikita (x2 kere)
Çikita muuuz (x2 kere)

Nane nane

Nane nane nane nan na na nane, (x2 kere)

Nane şekeri, bu ne bahane,
Şahaneyim ben bundan sana ne...

Yıldız düştü gökten,
Yürek yandı birden,

Unutmadın sen de, unutmadı alem...

Nane nane nane nan na na nane, (x2 kere)

Alırım senden tüm yetkimi

Haydi de haydi dünya
Haydi de haydi dön dünya
Kaç kez, kaç yıl yaşarım
Sen de bil şimdi
Sen şimdi lazımsın bana
Sen şimdi büyüklügünü bil
Kadrini kıymetini..
Beni zora sokma
Alırım senden sonra tüm yetkimi
Alırım senden sonra tüm sevgimi

Kon kon

Kon kon konn
Kon aşka kon

Don don don
Don aşka don

Seni sevdim en son
Sınava soksan beni on alırım on
On alırım on on on

Aşksız çok ağırdım
Hem de ton ton
Ne milyar yeterdi ne de trilyon
Ne sen taşırdın beni
Ne de kamyon
Seni sevdim tanrıma şükür en son
Hafiflendim uçtum gittim kon kon
Şu kalbim sanki kuş sanki balon
Şu kalbim sanki kuş sanki balon
badlight07
Moderatör
Moderatör
badlight07

MesajKonu: Geri: Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde   Ünlü Biyografisi Röportajları vb. Bu Bölümde Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 1:13 pm

Allah bunu davul etsin başka birşey demiyorum

1 sayfadaki 1 sayfası